:: O Firmie ::

Firma "SAT-CAR SYSTEM" została założona w 2006 roku w Łodzi. Posiadamy koncesję wydaną przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji o nr L-0279/10. W chwili obecnej nasze filie znajdują się w Bytomiu, Warszawie, Poznaniu i Rzeszowie.

Zdążyliśmy zbudować szeroko rozwiniętą sieć zaufanych klientów. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla osób prywatnych jak i przedsiębiorstw. Nieustannie wdrażamy nowe technologie IT aby wyjść naprzeciw Państwa potrzebom. Klientom zapewniamy zawsze profesjonalną obsługę.

Głównym przedmiotem naszej działalności jest montaż systemów GPS oraz monitoring trasy poruszającego się pojazdu. W ostatnich latach zaobserwowano znacznie wzrastającą liczbę pojazdów w naszym kraju oraz wysoki procent ich kradzieży. W związku z powyższym rośnie zapotrzebowanie na montaż systemów służących do ochrony pojazdu takie jak GPS, alarmy, specjalistyczne zamki itp.

Dodatkowym atutem posiadania takiego systemu nawigacyjnego jest oszczędność finansowa, gdyż nie jest konieczne, po zamontowaniu urządzenia w pojeździe, korzystanie z parkingów płatnych ze względu na posiadanie stałej ochrony samochodu. Kolejną korzyścią dla posiadaczy systemów nawigacyjnych GPS jest możliwość otrzymania nawet 60%-owych zniżek przy ubezpieczeniu pojazdu w firmach ubezpieczeniowych.

Dla firm dysponujących większą ilością samochodów (Flota) systemy pozycjonowania znajdują dodatkowe zastosowanie poprzez możliwość kontrolowania miejsca pobytu swoich pracowników, trasy ich przejazdów jak również ilość przejechanych kilometrów, ilość zużytego paliwa i wiele innych, co pozwala obniżyć koszty funkcjonowania takiej floty. (Funkcje urządzenia rozciągają się od otwarcia szyby do odcięcia dopływu paliwa drogą satelitarną). GPS pomaga koordynować również funkcjonowanie logistyki firm z dużym taborem poprzez możliwość zaplanowania najkrótszych tras przejazdu co, jak wiadomo, oszczędza paliwo i czas przedsiębiorców.

Nasza firma zajmuje się również tworzeniem oprogramowania oraz realizacją indywidualnych zamówień dostosowanych do potrzeb klienta.

Działalnością naszego przedsiębiorstwa jest również wywiad gospodarczy:
  • informacja o kontrahentach
  • wszechstronne sprawdzanie firm
  • wsparcie prowadzonego biznesu
  • ochrona przed nieuczciwą konkurencją

Nie ograniczamy się tylko do tzw. białego wywiadu, jak większość wywiadowni. Jesteśmy praktykami a nie teoretykami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.