:: Systemy ::

System kontroli pojazdów SAT-CAR jest systemem uniwersalnym, który sprawdza się w logistyce, ochronie i kierowaniu ruchem floty. Przy pomocy jego możesz monitorować obecne pozycje samochodów, przeglądać historie tras, postojów, przeglądać pełne raporty użytkowania pojazdów. Wszystkie dane są prezentowany w intuicyjny sposób, a zawartośc jest przygotowana fachowo i wyczerpująco.

Każdy użytkownik po zalogowaniu ma dostęp do wszystkich swych pojazdów. Może w tym momencie śledzić konkretne lub wszystkie pojazdy, przeglać historię tras, wygenerować raporty. W zależności od urządzenia, użytkownik ma dostęp do takich danych jak: pozycja, predkosc, kierunek jazdy, poziom paliwa, informacje o pracy podzespołów (stacyjka, webasto, HDS itp.), informacje o kierowcy.

System wzbogacony jest także w system "dyspozycji", dzięki której dyspozytor może określać zadanie i zajętość na dane pojazdy, wygenerować bezpieczny link dla swego klienta z informacją o postępie pracy, rozplanować pracę dalszą dla innych kierowców.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do działu kontakt.