Firma SAT-CAR SYSTEM posiada duże doświadczenie w monitoringu CCTV zewnętrznym i wewnętrznym obiektów. Dostarczamy systemy kamer i rejestratorów do pojazdów (samochodów osobowych, autobusów, ciężarówek).

Wdrażane przez nas systemy wizyjne charakteryzują się bardzo wysoką jakością obrazu oraz wieloma interesującymi funkcjami. Dodatkowo system zdalnej ochrony wizyjnej znacznie zmniejsza koszty ochrony, eliminując lub ograniczając ilość pracowników fizycznej ochrony stacjonarnej. System może być podłączony do naszego centrum, a sygnał przekazany odpowiednim jednostkom.

Jeżeli są Państwo zainteresowani monitoringiem sklepu, domu, hal produkcyjnych, itp. to nasza firma zapewnia kompleksową usługę od doboru odpowiedniego sprzętu, wykonanie całej infrastruktury potrzebnej do monitoringu, zabezpieczanie przed czynnikami pogodowymi i wandalami, po przeszkolenie personelu w obsłudze i magazynowaniu danych.

Zajmujemy się montażem kamer w samochodach, autobusach lub ciężarówkach. Dostarczamy sprzęt oraz wykonujemy usługi montażu w dowolnym miejscu Polski na życzenie klienta.

Telewizja przemysłowa jest stosowana przede wszystkim do nadzoru obiektów. Można monitorować obiekt z wielu powodów. Kamera bądź rejestrator może obserwować obiekty o dużej wartości, ze względu na atrakcyjność posiadanych towarów. Monitoring wizyjny znajduje również zastosowanie w obserwacji obiektów o rozległym obszarze. Umożliwia to obserwację dużego terenu i szybkie reagowanie na niepożądane zdarzenia. Telewizja przemysłowa sprawdza się również doskonale przy obserwacji otoczenia budynków, a w szczególności: bram wjazdowych, wejść do obiektów itp. Inne zastosowania monitoringu to np. zdalny nadzór maszyn i urządzeń w miejscach niedostępnych dla ludzi. Obraz z kamer jest rejestrowany za pomocą rejestratora obrazu. Rejestrator obrazu może być urządzeniem autonomicznym lub jako karta cyfrowa do komputera. System nadzoru telewizyjnego daje możliwość ciągłego nadzoru z dowolnego miejsca. Odpowiednia konfiguracja umożliwia aktualny podgląd miejsca obserwacji, przeglądanie archiwum przez Internet, GSM, GPRS, 3G, Wi-fi, 1,2GHz, 2,4GHz i 5,8GHz. Daje to nam możliwość sprawdzenia w dowolnym momencie, co dzieje się na terenie obiektu. Nasi klienci wykazują zadowolenie z naszych urządzeń, które realizują funkcję pomiaru paliwa oraz są w stanie obliczyć średnie jego zużycie. Posiadamy wykwalifikowanych pracowników zajmujących się prawidłową kalibracją zarówno zbiornika paliwa jak i sond paliwa przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu.