Lokalizacja VIP to nowoczesny sposób ochrony osobistej realizowany przy pomocy urządzeń GPS. Stosowany jest przede wszystkim, jako lokalizator osobisty dla dzieci, osób starszych, bagaży.

Wszelkie ryzyko związane z zaginięciem dziecka czy osoby dorosłej można wyeliminować dzięki zakupowi podręcznego modułu GPS.

Wędrówki piesze, grzybobranie, biwaki pod gołym niebem nie muszą już przysparzać zmartwieć Twojej rodzinie. Wolisz żeby zawsze ktoś wiedział gdzie się znajdujesz w razie wypadku wystarczy, że zabierzesz ze sobą prywatny lokalizator.

BEZPIECZEŃSTWO OSÓB:

Jest to idealne rozwiązanie dla osób lubiących przygodę i obcowanie z przyrodą. Nawet, jeśli zagubisz się w lesie, górach czy na morzu lub w ekstremalnym przypadku wylądujesz na wyspie bezludnej, nie musisz obawiać się, że pomoc nigdy nie nadejdzie. Wystarczy, że uruchomisz przycisk alarmujący a dzięki satelitom i sieci GSM sygnał alarmowy dotrze do właściwych osób mogących udzielić Tobie pomocy. Nie musisz za każdym razem zostawiać informacji, dokąd się udajesz, wystarczy, że weźmiesz ze sobą personalny lokalizator GPS, a w każdej chwili możesz wysłać informacje z miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz.

BEZPIECZEŃSTWO DZIECI:

Jeśli ciągle martwisz się o swoje dziecko, idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie zakup personalnego modelu GPS. Urządzenie to jest na tyle małe, że mieści się z łatwością w kieszeni, plecaku itp.

BEZPIECZNY BAGAŻ:

Podobnie sprawa wygląda, gdy decydujecie się Państwo na przewiezienie waszego bagażu bez nadzoru. Już nie ma znaczenie czy to, co jest dla Ciebie ważne kosztuje tak wiele, że możesz jedynie wydać fortunę na ubezpieczenie, czy jest to produkt wartości sentymentalnej. Teraz już zawsze będziesz mógł spać spokojnie.

KONTROLA PRACOWNIKA:

Dzięki precyzyjnemu działaniu lokalizatora GPS z oprogramowaniem, mamy możliwość z każdego dowolnego miejsca na ziemi oraz w każdej chwili monitorować Twojego podwładnego. Informacje z nadajnika przesyłane są dzięki technologii GPRS i/lub SMS do naszych serwerów, które poinformują nas o każdych anomaliach przebytej przez pracownika trasy.
Oprócz możliwości sprawdzenia gdzie w danej chwili znajduje się samochód, mamy również wgląd do przebytej wcześniej trasy. Jeśli pracownik postanowi załatwić swoje prywatne sprawy w godzinach pracy, system natychmiast nas o tym poinformuje. Każdy postój, każde przekroczenie prędkości, zboczenie z trasy nie jest już dla pracodawcy tajemnicą.

Pamiętaj, że jeśli jest to Twój samochód, którym porusza się pracownik, lokalizator nie da Ci tylu informacji o pojeździe, co profesjonalny sterownik logistyczny (POLECAMY PRODUKTY: SC22 - standard, SC32 - standard z UPS, SC11 - standard z paliwem, SC42 - high quality z paliwem i magistralą CAN).