Projektowanie i tworzenie systemów informatycznych oraz kreowanie stron internetowych:

Profesjonalni programiści naszej firmy są w stanie sprostać najśmielszym Państwa wymaganiom. Specjalizujemy się w takich dziedzinach jak tworzenie aplikacji CMS, transportowych, spedycyjnych oraz zarządzania pracą jak również tworzymy wizytówki internetowe i profesjonalne strony internetowe.

Programy spedycyjne transportowe - zarządzanie pracą:

Nasza firma zajmuje się również tworzeniem programów przeznaczonym do zarządzania działalnością transportową i spedycyjną w ruchu międzynarodowym i krajowym. Zastosowanie naszych programów w firmie pozwala na daleko idącą automatyzację wszystkich czynności związanych z obsługą transportu i spedycji. Co nas wyróżnia spośród innych firm? Dla nas najważniejszy jest klient, dlatego dla każdego z Państwa stworzymy odrębny, dostosowany do indywidualnych potrzeb danego przedsiębiorstwa program. Nie musicie już szukać i wybierać spośród ofert, które zaspokajają wasze potrzeby tylko częściowo lub też płacicie za funkcje programu, które nigdy nie zostaną wykorzystane. Nasza praca zaczyna się u każdego odbiorcy w jego głowie wraz z jego osobistą wizją rozwiązań dla swojego przedsiębiorstwa. Dostosowujemy się dokładnie do Państwa oczekiwań tak, aby automatyzacja firm oraz zarządzanie pracą maszyn i ludzi była samą przyjemnością, poza tym oszczędzała czas jej poświęcony i redukowała maksymalnie koszty prowadzenia firmy.

Aplikacje CMS (ang. Content Managment System) to system zarządzania treścią w rozbudowanych serwisach firmowych, portalach społecznościowych, e-sklepach. Prosty w obsłudze, oszczędzający zasoby. Jest to niezawodne rozwiązanie dla nowoczesnych serwisów korporacyjnych, stron firmowych, stron produktowych. Narzędzie w pełni zaspokajające potrzeby kampanii marketingowych i SEO.

Jest kilka zasadniczych cech, które powodują, że system CMS to znakomite narzędzie do redakcji i zarządzania treścią w serwisie, także w przypadku, gdy Państwa oferta jest złożona, rozbudowana a ilości odwiedzin, kliknięć i transakcji są ogromne.

Co zyskuje każdy klient:
 • Oszczędność czasu
 • Nowoczesny projekt graficzny serwisu korporacyjnego
 • Serwis firmowy w pełni zgodny ze standardami W3C
 • Łatwość szybkich bieżących aktualizacji
 • Swobodne zarządzanie strukturą serwisu przez użytkownika, oznacza zmienianie wybranych części serwisu prosto na stronie internetowej
 • Edycja treści na podstronach w sposób nieskomplikowany
 • Edytor WYSIWYG, (ang. What You See Is What You Get). Program podobny w obsłudze do programów Office - z przybornikiem narzędzi i menu kontekstowym
 • "Drag and Drop", pozwalający chwytać elementy, przeciągać i wkładać dokładnie w to miejsce, gdzie pragniemy je umieścić w serwisie WWW
 • Redagowanie treści na froncie bez znajomości języka programistów
 • Wbudowane narzędzia do e-marketingu
 • Backup poprzedniej wersji - pozwala na cofnięcie dokumentu do wcześniejszej wersji dzięki jednemu kliknięciu
 • Statystyki wewnętrzne i zewnętrzne
System zarządzania treścią, jaki oferujemy i z powodzeniem wdrażamy, jest rozwiązaniem szanującym wymagania użytkowników, ich plany rozwoju stron korporacyjnych w przyszłości. System CMS jest systemem umożliwiającym integrację z dowolnym systemem zewnętrznym.

Kreowanie stron Internetowych - tworzenie i projektowanie:

Profesjonalne tworzenie stron internetowych to wymóg naszych czasów. Codziennie tysiące ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu stron internetowych oferujących potrzebne im towary bądź usługi. Czynność ta stała się już standardem, strony internetowe są bowiem najkrótszą drogą w kontaktach klient - sprzedawca, czy producent - kooperant. Nowoczesne strony WWW stały się jedyną skuteczną metodą promocji firmy.

Dlaczego strona internetowa to podstawa reklamy ?
 • Strony internetowe to prestiż dla firmy
 • Reklama, dzięki której łatwiej pozyskać własnych klientów
 • Wiarygodność wśród klientów i partnerów biznesowych
 • Dzięki stronie biznesowej w czytelny sposób można zaprezentować istotne informacje o własnej firmie oraz świadczonych usługach lub produktach
 • Internetowa wizytówka to nieodzowny element życia biznesowego działający jak niegdyś książka telefoniczna, w której umieszcza się wszystkie informacje firmy potrzebne dla klienta, takie jak adres, numery telefonów, faksu, itp.
 • Profesjonalizm, ponieważ myśląc o własnym biznesie należy go umieścić w społeczności przedsiębiorców, których można spotkać przede wszystkim na platformach internetowych.
Teza "Nie ma cię w sieci, nie istniejesz" ma dzisiaj bardzo dosłowne znaczenie.